O firmie

to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami na terenie Tarnowskich Gór i innych miast Śląska. Nasze kilkuletnie doświadczenie w działalności związanej ze sprzedażą i najmem obiektów budowlanych, pozwala nam świeżo spojrzeć na stale zmieniający się rynek nieruchomości, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów.

Specjalizujemy się nie tylko w obrocie obiektami komercyjnymi czy lokalami użytkowymi, ale także atrakcyjnie zlokalizowanymi działkami. W swojej ofercie mamy zarówno powierzchnie z przeznaczeniem na lokale usługowe, handlowe, jak i tereny pod parkingi dla firm transportowych czy szkół nauki jazdy. Stale podkreślamy, że wszelkie nasze działania ukierunkowane są na spełnienie wymagań klienta, ponieważ zależy nam na jego zadowoleniu oraz budowaniu trwałych, opartych na zaufaniu relacji.


DLACZEGO JESZCZE WARTO NAM ZAUFAĆ?


- proponujemy Państwu dogodnie usytuowane, sprawdzone, strzeżone i stale monitorowane lokale i tereny,
- zapewniamy najwyższą jakość obsługi, doradztwo i pomoc,
- gwarantujemy rzetelnie oraz bezpiecznie przeprowadzoną transakcję,
- nasi kontrahenci cenią nas za elastyczność i zindywidualizowany tryb obsługi.

 

Wierzymy, że zaangażowanie, otwartość oraz profesjonalne podejście do pracy, czynią z nas idealnych oraz wiarygodnych partnerów.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.